Oferujemy państu szereg usług aby doposażyć Państwa samochód w brakujące wyposażenie. Często nasi klienci kupują samochody używane lub też nowe ale już gotowe i nie mają możliwości indywidualnej konfiguracji wyposażenia.
Z pomocą przychodzimy my. Oferujemy Państwu cały wachlarz usług. Jesteśmy w stanie zamontować do państwa samochodu praktycznie każde oferowane przez producenta wyposażenie dla danego modelu.

Każdy z nas posiada inne zapotrzebowania oraz jest nauczony do pewnych rzeczy w samochodzie. Często brakuje nam czegoś co posiadaliśmy w naszym samochodzie.

Nadal producenci w standardzie nie oferuja podstawowych rzeczy jakimi są czujniki Parkowania czy Kamery cofania, nie wspominam oczywiście o kamerach 360" które bardzo ułatwiają manewrowane dużym samochodem.

Jedni z nas lubią prowadzić samochód "samodzielnie" słuchając muzyki z dobrego nagłośnienia. Tutaj producenci oferują nagłośniania marki Bose,Bang Olufsen czy od nie dawna Sonos oraz wiele innych które możemy zamontować.

Inni znów lubią jak samochód robi za nich maksymalnie dużo. W takim przypadku możemy doposażyć auto w różnego rodzaju asystenty. Między innymi aktywny tempomat z asystentem jazdy w korku, system monitorowania marwego pola oraz
system utrzymywania pasa ruchu. To część z udogodnień które oferujemy.

Idąc tym tokiem myślenia znaczenie ma także jak i kiedy używamy samochodu. Używając samochodu często nocą lub wieczorami oferujemy montaż adaptacyjnego oświetlenia lub asystenta jazdy nocnej.

Poprawa znacząco bezpieczeństwo w trakcie jazdy.

Producenci oferują mnóstwo udogodnień dlatego też zapraszamy do indywidualnej wyceny którą przygotujemy dla Państwa na podstawie numeru VIN państwa samochodu.